87 2-sits soffa Bolia Scandinavia

87a_8dc23265a9bdc68_med.jpeg
  • 87a_8dc23265a9bdc68_sm.jpeg
  • 87b_8dc23265b37f42f_sm.jpeg
  • 87c_8dc23265bc4269f_sm.jpeg
  • 87d_8dc23265c42a35f_sm.jpeg

Schysst 2-sits soffa från Bolia. Modellen heter Scandinavia. Tyget är brunt ull och fötter i krom. Utöver vanligt slitage är soffan i mycket bra skick.

  • Storlek:Bredd 1500 mm, Djup 780 mm

Värdering5 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK

Bolia

Bolia
Bolia är ett danskt möbelföretag känt för sin moderna och stilrena design. Företaget grundades 2000 av Lars Lyse Hansen och erbjuder ett brett utbud av möbler och heminredning av hög kvalitet. Bolias produkter kännetecknas ofta av en skandinavisk estetik med rena linjer, naturliga material och en minimalistisk designfilosofi. En av Bolias mest kända möbler är "Scandinavia" soffan, som har blivit en ikon inom deras sortiment. Denna soffa är känd för sin enkla och tidlösa design, tillverkad av högkvalitativt trä och stoppning för en bekväm sittyta. "Scandinavia" soffan finns i olika storlekar och utföranden för att passa olika hemmiljöer och designpreferenser.