54 6st Stolar - stapelbara, teak/stålrör

54a_8dc1e7bebf6cae5_med.jpeg
  • 54a_8dc1e7bebf6cae5_sm.jpeg
  • 54b_8dc1e7bec92cf34_sm.jpeg
  • 54c_8dc1e7bed5f72c1_sm.jpeg
  • 54d_8dc1e7bedf665f8_sm.jpeg
  • 54e_8dc1e7bee85ff1c_sm.jpeg
  • 54f_8dc1e7bef1e85c1_sm.jpeg

6st äldre staplingsbara stolar från mitten av 1900-talet. Stommen är i stål, sits och rygg i teak. Designer okänd.

Märken och repor förekommer på samtliga stolar, men en stol har väsentligt mer märken på sitsen (se bild).

  • Skick:Ok begagnat skick

Värdering2 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK