453 Soffbord deNona X marmor

453a_8dc7afdddf78863_med.jpeg
  • 453a_8dc7afdddf78863_sm.jpeg
  • 453b_8dc7afddebb72fc_sm.jpeg
  • 453c_8dc7afddf538f31_sm.jpeg
  • 453d_8dc7afddff77593_sm.jpeg
  • 453e_8dc7afde0d106aa_sm.jpeg

Soffbord från deNona. Modell X med stativ i mässing och skiva i en ljusgrå carrera marmor.

Små knappt synliga repor förkommer på marmorskivan. Stativ med smärre slitage.

  • Storlek:Diameter 700 mm, Höjd 500 mm

Värdering3 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK
Fraktavgift (från)500 SEK

deNONA

2011 föddes deNONA som är en del av Infurn Contract Group. deNONA står för en renässans av klassisk design och traditionell stil. Inspirerade av fin hantverkstradition, representerar möblerna en förening mellan gammalt och nytt i attityd, form och utförande. Klassisk form möter modern design.