780 Taklampa Zlamp Z

780a_8dcc35c692af064_med.jpeg
  • 780a_8dcc35c692af064_sm.jpeg
  • 780b_8dcc35c69d58b31_sm.jpeg
  • 780c_8dcc35c6a7da9c2_sm.jpeg
  • 780d_8dcc35c6b16e4ff_sm.jpeg
  • 780e_8dcc35c6bc9031c_sm.jpeg

Taklampa från Zlamp, modell Z.

Smärre repor, smärre slitage.

  • Condition:OK begagnat skick
  • Dimensions:Diameter 360 mm

Estimate800 SEK
Hammer Fee (inc. VAT)100 SEK
Shipping Fee (from)100 SEK

ZLamp

ZLamp
ZLamp är ett varumärke som står för innovativ och funktionell belysning, grundat av den svenska entreprenören Christer Ericsson. Varumärket är känt för sin fokus på högkvalitativ och stilren design som kombinerar avancerad teknik med användarvänlighet. Zlamp-produkterna är utformade för att ge optimal belysning i olika miljöer, från arbetsplatser till hemmamiljöer, och betonar energieffektivitet och hållbarhet. Med en designfilosofi som strävar efter att förbättra både funktion och estetik, har Zlamp etablerat sig som en ledande aktör inom belysningsindustrin.